• Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon

© 2014-2018 laget av medmennesker (KJD).

OM KLINIKKEN

En smertefri hverdag

 

Optimal Klinikk er et tverrfaglig behandlingssenter med fokus på resultater, kompetanse og utdanning av kunder.
Vi er stolte av å støtte lovende idrettsutøvere på internasjonalt nivå med behandling, oppfølging og opptrening/treningsplanlegging. 

 

Klinikken er strategisk lokalisert i Theresesgate 31, og har ansatt noen av de beste innen smertelindring, behandling og opptrening. Vi er i samme lokalene som Optimal Trening.


For mer informasjon, send email til post@optimalklinikk.no 

eller tlf: 400 46 006
Vi ønsker deg velkommen til vår klinikk på Bislett.

 

TJENESTER

 FYSIOTERAPI

 OSTEOPATI/

SMERTEBEHANDLING

 NAPRAPATI

AKUPUNKTUR

MASSASJE

REHABILITERING

 

Års samlet erfaring

Fornøyde kunder

Sponset idrettsutøvere

Terapeuter

 

Team Optimal

Håkon Fotland

Osteopat/Smerteterapeut

909 98 025

haakon@optimalklinikk.no

 

Ingrid Duun Norberg
Fysioterapeut

464 25 125

ingrid@optimalklinikk.no

Benjamin Christensen
 

Naprapat

 

922 43 808

Benjamin@optimalklinikk.no

 

Yngve apneseth
Akupunktør 

481 52 351

yngve@optimalklinikk.no

Aleksander Solland
Muskelterapeut 

 

466 37 675

aleksander@optimalklinikk.no

 

Helle Swanberg
Naprapat 

 

461 14 568

helle@optimalklinikk.no

Ola Klaastad
Fysioterapeut 

930 57 881

ola@optimalklinikk.no

Katarina Finckenhagen

Fysioterapeut

900 32 949

katarina@optimalklinikk.no

FORSIKRING

Har du privat helseforsikring og trenger behandling?
 
Optimal Klinikk har avtale med disse forsikringsselskapene
 
Nordic NetCare
Falck Helse
Storebrand
Vertikal Helse
Sparebank 1
Gjensidige
Protector
Tryg Forsikring
Codan
Fremtind Forsikring
DnB
 
Vi tilbyr fysioterapi, naprapati, osteopati/smertebehandling, akupunktur og massasje. Flere av de overnevnte forsikringsselskapene dekker disse behandlingene.
Ta kontakt med ditt forsikringsselskap og ordne en godkjenning på den behandlingen du trenger og ta kontakt med oss!
 
 
Ta kontakt om det er noe du lurer på angående forsikring.
Vi på Optimal Klinikk ønsker deg en smertefri hverdag!
 
 

KONTAKT

OFFISIELLE TERAPEUTER 
Adresse

Theresesgate 31 - Samme sted som Optimal Trening

0354 Oslo

post@optimalklinikk.no \\ Tel: 400 46 006

 

Åpningstider

Mandag – Fredag  09:00 – 18:00

Helg - Etter nærmere avtale.