w_DSC_8645

OM KLINIKKEN

En smertefri hverdag

 

Optimal Klinikk er et tverrfaglig behandlingssenter med fokus på resultater, kompetanse og utdanning av kunder og pasienter.
Vi er stolte av å kunne tilby behandling med god vitenskapelig støtte. Med våre gode rutiner på oppfølging, opptrening/rehabilitering og treningsplanlegging er du i trygge hender.

 

Klinikkene er strategisk lokalisert på Bislett, Majorstuen og Sinsen.

Vi har ansatt noen av de beste innen smertelindring, behandling og opptrening. Klinikkene vår har lune behandlingsrom og store treningsarealer. 

Vi deler lokaler med anerkjente Optimal Trening og Fresh Fitness.


For mer informasjon, send email til post@optimalklinikk.no 

eller tlf: 40046006
Vi ønsker deg velkommen til våre klinikker.

 

TJENESTER

 FYSIOTERAPI

 OSTEOPATI/

SMERTEBEHANDLING

 NAPRAPATI

AKUPUNKTUR

MUSKELTERAPI MASSASJE

PERSONLIG TRENING 
REHABILITERING OPPTRENING

 

+30

Års samlet erfaring

+3200

Fornøyde kunder

10

Terapeuter

 

Team Optimal

IMG_20201116_152029_edited.jpg
IMG_0604_edited.jpg

Katarina Finckenhagen

Fysioterapeut

900 32 949

katarina@optimalklinikk.no

Tor Løvset Waage

Fysioterapeut

452 78 435

tor@optimalklinikk.no

Benjamin Christensen
 

Naprapat

922 43 808

Benjamin@optimalklinikk.no

IMG_3730.HEIC

Henning Abrahamsen
Osteopat 

400 82 277
henning@optimalklinikk.no

Beskjært .png

Kristine Nergaard
Fysioterapeut
917 65 439
kristine@optimalklinikk.no

IMG_2522.JPG

Aleksander Solland
Muskelterapeut 

 

466 37 675

aleksander@optimalklinikk.no

Yngve apneseth
Akupunktør 


481 52 351
yngve@optimalklinikk.no

71A9EDE5-0F57-4252-8C07-961A6AFAFD98.JPG

Yousaf Yaqoob
Naprapat 

901 00 752
yousaf@optimalklinikk.no

Are Optimal Klinikk_edited_edited.jpg

Are Weidemann

Fysioterapeut

975 14 576

are@optimalklinikk.no

_DSC2901.jpg

FORSIKRING

Har du privat helseforsikring og trenger behandling?
Optimal Klinikk har avtale med disse forsikringsselskapene
 





DnB - Codan - If forsikring - Eika forsikring
Nordic NetCare - Falck Helse - Storebrand
Vertikal Helse - Sparebank 1 - Gjensidige
Protector - Tryg Forsikring - Fremtind Forsikring

Vi tilbyr fysioterapi, naprapati, osteopati/smertebehandling, akupunktur og muskelterapi/massasje. Flere av de overnevnte forsikringsselskapene dekker disse behandlingene.
Ta kontakt med ditt forsikringsselskap for en godkjenning/betalingsgaranti på den behandlingen du trenger og ta kontakt med oss!
 
Ta kontakt på post@optimalklinikk.no om det er noe du lurer på angående forsikring.
Vi på Optimal Klinikk ønsker deg en smertefri hverdag!

 
Skjermbilde 2022-01-06 kl. 17.36.56.png
 

KONTAKT

OFFISIELLE TERAPEUTER 
Hovedkontor

Theresesgate 31, 0354 Oslo

adrian@optimalklinikk.no // Tel: 40046006

 

Åpningstider

Mandag – Fredag  07:00 – 20:00

Helg - Etter nærmere avtale. 

 

 
Back Massage