w_DSC_8645

OM KLINIKKEN

En smertefri hverdag

 

Optimal Klinikk er et tverrfaglig behandlingssenter med fokus på resultater, kompetanse og utdanning av kunder.
Vi er stolte av å støtte lovende idrettsutøvere på internasjonalt nivå med behandling, oppfølging, opptrening og treningsplanlegging. 

 

Klinikken er strategisk lokalisert i Theresesgate 31, og har ansatt noen av de beste innen smertelindring, behandling og opptrening. Vi er i samme lokalene som Optimal Trening.


For mer informasjon, send email til post@optimalklinikk.no 

eller tlf: 40046006
Vi ønsker deg velkommen til vår klinikk på Bislett.

 

TJENESTER

 FYSIOTERAPI

 OSTEOPATI/

SMERTEBEHANDLING

 NAPRAPATI

AKUPUNKTUR

MASSASJE

REHABILITERING

 

+30

Års samlet erfaring

+2600

Fornøyde kunder

8

Terapeuter

 

Team Optimal

Katarina Finckenhagen

Fysioterapeut

900 32 949

katarina@optimalklinikk.no

Tor Løvset Waage

Fysioterapeut

452 78 435

tor@optimalklinikk.no

Benjamin Christensen
 

Naprapat

922 43 808

Benjamin@optimalklinikk.no

Ola Klaastad
Fysioterapeut 

930 57 881

ola@optimalklinikk.no

Aleksander Solland
Muskelterapeut 

 

466 37 675

aleksander@optimalklinikk.no

Håkon Fotland

Osteopat/Smerteterapeut

909 98 025

haakon@optimalklinikk.no

Yngve apneseth
Akupunktør 

481 52 351

yngve@optimalklinikk.no

Helle Swanberg
Naprapat 

 

461 28 988

helle@optimalklinikk.no

_DSC2901.jpg

FORSIKRING

Har du privat helseforsikring og trenger behandling?
 
Optimal Klinikk har avtale med disse forsikringsselskapene
 
DnB
Codan
If forsikring
Eika forsikring
Nordic NetCare
Falck Helse
Storebrand
Vertikal Helse
Sparebank 1
Gjensidige
Protector
Tryg Forsikring
Fremtind Forsikring
 
Vi tilbyr fysioterapi, naprapati, osteopati/smertebehandling, akupunktur og muskelterapi/massasje. Flere av de overnevnte forsikringsselskapene dekker disse behandlingene.
Ta kontakt med ditt forsikringsselskap for en godkjenning/betalingsgaranti på den behandlingen du trenger og ta kontakt med oss!
 
 
Ta kontakt om det er noe du lurer på angående forsikring.
Vi på Optimal Klinikk ønsker deg en smertefri hverdag!
 
 

KONTAKT

OFFISIELLE TERAPEUTER 
Adresse

Theresesgate 31 - Samme sted som Optimal Trening

0354 Oslo

post@optimalklinikk.no \\ Tel: 40046006

 

Åpningstider

Mandag – Fredag  07:00 – 20:00

Helg - Etter nærmere avtale. 

 

 
  • Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon

© 2014-2020 laget av medmennesker